menu Home chevron_right

Наздрави за Викенд

ЗА Љубов И Среќа


Scheduled on

perm_contact_calendar schedule access_alarms
Викенд 10:00 20:00

Викенд радио забава која изобилува со весели балкански и македонски народни постари хитови кои максимално го креваат расположението. Дозволете си малку повеќе забава и наздравете за сите убави нешта.Контакт

Телефон: 077/571-535

Е-маил: radiostarmk@gmail.com

  • cover play_circle_filled

    Стар Фолк

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play