menu Home chevron_right

Попладневна Дремка

Опуштено


Scheduled on

perm_contact_calendar schedule access_alarms
Работен Ден 16:00 18:00

Малку одмор после напорен работен ден. Одбрана музика која покрај тоа што расположува исто така и опушта. Слушајте тивко радио и насочете ја мислата кон убавите нешта. Дремнете со нашиот музички избор.Контакт

Телефон: 077/571-535

Е-маил: radiostarmk@gmail.com

  • cover play_circle_filled

    Стар Фолк

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play