menu Home chevron_right

Урбана Рапсодија

За Урбани Луѓе


Scheduled on

perm_contact_calendar schedule access_alarms
Работен Ден 18:00 00:00
Викенд 20:00 00:00

На почетокот на вечерта ние бираме музика, а Вие уживате. Секоја песна е со цел да Ве воведе во убава и опиштена ноќ. Дозволете си миг на добро расположение и послушајте го нашиот музички избор.Контакт

Телефон: 077/571-535

Е-маил: radiostarmk@gmail.com

  • cover play_circle_filled

    Стар Фолк

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play