menu Home chevron_right

Урбан Џубокс

Урбана Фолк Музика


Scheduled on

perm_contact_calendar schedule access_alarms
Работен Ден 10:00 16:00

Дневна доза на балкански урбан фолк хитови за сите нејзини уживатели. Емисија во која можете да си одберете омилена песна во контекст на тековната и да ја посакате на чатот кој се наоѓа доле десно на оваа веб страна. Посветете песна на личностите во Вашата околина и направете им го дент поубав.Контакт

Телефон: 077/571-535

Е-маил: radiostarmk@gmail.com

  • cover play_circle_filled

    Стар Фолк

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play