menu Home chevron_right

Утринска Доза

Утринско кафе и добра музика


Scheduled on

perm_contact_calendar schedule access_alarms
Работен Ден 07:00 10:00
Викенд 07:00 10:00

Квалитетен избор на балканска урбан фолк музика за повесел почеток на денот. Најновите и постарите проверени хитови кои ќе придонесат за подобро расположение. Секој ден започнат со добра песна е песна самиот по себе.Контакт

Телефон: 077/571-535

Е-маил: radiostarmk@gmail.com

  • cover play_circle_filled

    Стар Фолк

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play